27 Ocak 2013 Pazar

YILMAZ BÜYÜKERŞEN İSİMLİ HIRSIZI TANIDIĞINIZDAN EMİN MİSİNİZ?ESKİŞEHİR HALKINA VE CHP’LİLERE SORUYORUM:

YILMAZ BÜYÜKERŞEN İSİMLİ HIRSIZI TANIDIĞINIZDAN EMİN MİSİNİZ?

Yılmaz Büyükerşen isimli hırsız, rüşvetçi, tarihi eser kaçakçısı, sahtekar, düzenbaz pisliği tanıdığınızdan emin misiniz?

Tanıdığınıza inanmıyorum.

Benim bildiğim Eskişehir halkı da, Atatürk’ün partisi CHP de, her tarafından pislik akan AKP’li orospu çocuklarıyla suç birliği yapıp devletin anasını belleyen bir şerefsizi baş tacı etmez.

Yılmaz Büyükerşen isimli şerefsizin dostları yasadışı işler yapan AKP’lilerdir.

AKP’lilerle hırsızlık yapar, AKP’lilerden rüşvet yer…

AKP’lilerle bir olur tarihi esre kaçakçılığı yapar…

AKP’lilerle bir olur sit alanlarını yağmalar…

Halktan alınan vergileri, oluk oluk cebine akıtır…

İttiricilerine (damatlarına) yüz köşe döndürür.

Şirketlerle işbirliği yapar, Başkanı olduğu belediyeyi soyar…

Bu pisliklerini kamuoyuna anlatanlara da bol bol iftira atar…

Dedim ya… Orospu çocuğunun tekidir…

Devleti yönetenler de aynı bok soyundan olmaları sebebiyle, bu pislik işler hep kapatılır.

Eskişehir 1. Sulh Ceza Mahkemesi'ne teslim ettiğim yazılı savunma dilekçem aşağıdadır.

Yılmaz Büyükerşen, Hakim Erol Özdemir'e 500 bin dolar rüşvet vererek davanın seyrini saptırmıştır ve bu dilekçem Hakim Erol Özdemir tarafından reddedilmiştir.

Taraf tutarak savunma haklarımı gasp eden Hakim Erol Özdemir, bilirkişi raporuna rağmen “Eşşek kafalı Büyükerşen” cümlesi yüzünden şahsıma üç buçuk sene hapis cezası vermiştir.

Tayyip’in kadın katili, Yılmaz Morgül kılıklı daşşaksız oğluna beraat…

“Eşek kafalı Büyükerşen” cümlesine üç buçuk sene hapis…

Büyükerşen’in orospu çocuğu avukatı Cemal Okan Yüksel, Hakim Erol Özdemir’in cebine 500 bin dolar soktu…

Hakim Erol Özdemir hakkında Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulunduğum gibi, bu olayı ve Eskişehir Adliyesi'nde yaşadığım rüşvet olaylarını Anayasa Mahkemesi'ne taşıdım.

Sözün kısası Yılmaz Büyükerşen eşşek kafalı olmayabilir. Çünkü eşek dediğimiz hayvan hırsızlık yapamaz.

Fakat Büyükerşen’in eşşoleşşek olduğu ortadadır.

Tayyip ve Bülent Arınç’tan sonra bu kadar kanı bozuk bir şerefsiz olamaz.

Buyurun okuyun:


ESKİŞEHİR 1. SULH CEZA MAHKEMESİ’NE,

Dosya No: 2007/226

YAZILI SAVUNMA DİLEKÇEMDİR

Sayın Hakim,

KONU 1). Bu dava bir buçuk senedir devam etmesine rağmen, Mahkemenizde hangi iddialarla yargılandığımı hala anlamış değilim. İddianamede, “Eşşek kafalı Büyükerşen” cümlesi dışında şahsıma yöneltilebilecek bir suçlama göremedim. Bilirkişi raporunu Mahkemenizden ısrarla talep eden benim. Çünkü doğru olanın ortaya çıkarılmasını istedim. Bilirkişi hiçbir surette hiçbir bilgiye ulaşamamıştır. Böyle bilirkişi olmaz. Bilirkişi, bilen kişidir ve sonuca ulaşma zorunluluğu vardır. Mahkemeniz doğru dürüst bilirkişi bulup konuyu inceletmek zorundadır. Oysa ben, söz konusu internet sitesini kimlerin yaptığını tespit ettim, fakat ispat edemiyorum. İspat edemeyince de suç duyurusunda bulunamıyorum. Suç duyurusunda bulunabilmem için elimde delillerim olması gerekir. Delil olmadan hiçbir şahısı suçlayamam.

KONU 2). “Sürüncemede kalmaması” adına 30 ay hapis cezası verip bitirdiğiniz diğer davada Mahkemenize yazılı savunma dilekçesi vermiştim ve siz Sayın Hakim de, Büyükerşen’in avukatının isteği üzerine reddetmiştiniz. Oysa yazılı ya da sözlü savunma yapmak Anayasal hakkımdır. Bu dilekçemi reddetmenizden sonra Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulundum. Mahkemenize sunduğum bu yazılı savunma dilekçemin kabulunü ve işlem yapılmasını talep ederim. Yazılı savunma yapmak Anayasal hakkımdır.

KONU 3). Beş senedir Yılmaz Büyükerşen’i rüşvet yemekle, hırsızlık yapmakla, yakınlarına çıkar sağlamakla, sahtecilik yapmakla suçlamaktayım ve konularla ilgili çok sayıda yazılarım yayınlanmıştır. Bu yazılardan Büyükerşen’in ve avukatının haberi vardır. Oysa Yılmaz Büyükerşen bu iddialarımla ilgili şahsıma dava açmamakta, iftira ettiğimi söyleyememektedir. Yargılanması gerektiği taleplerim, İçişleri Bakanlığı tarafından reddedilmektedir. Mahkemeniz eğer ki Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin tarafsız bir mahkemesi ise, iddialarımla ilgili Sayıştay’a suç duyurusunda bulunması gerekmektedir. Sayıştay müfettişlerine vereceğim bilgi ve belgelerle Yılmaz Büyükerşen’in suçlu olup olmadığı da ortaya çıkar. Sayıştay’a suç duyurusunda bulunulması ve inceleme başlatılması talebimi ısrarla mahkemenize sunuyorum ve gereğinin yapılmasını talep ediyorum.

KONU 4). İzniniz üzere dosyamı incelemem sonrasında, dosyamın kasıtlı olarak şişirildiğine, lüzumsuz belge ve dökümanlarla şahsımın suçlu gösterilmeye çalışıldığına şahit oldum. İkinci Sulh Ceza Mahkemesi’nin “yakalama emri”nin ne işi vardır, Mahkemenizdeki dosyamda? Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’nın üç sene önce şahsıma açtığı ve kapatıldığı soruşturma dökümanlarının ne işi vardır? Eskişehir Mahkemelerinde yargılandığım tüm davaların iddianameleri mevcut, fakat hiçbir savunmama yer verilmemiş. Dosyamı şişirmekle Mahkemeniz ve siz Sayın Hakim ne yapmak istemişsiniz, soru sorma konumunda olmasam da merak ettim. Dosyamda: Birinci Hava Kuvvetleri Komutanlığı’nın Cumhuriyet Başsavcılığı’na hitaben yazdığı iki dilekçeye şahit oldum. Cezaevinde bulunan Aktaş soyadlı bir şahıs hakkında yazışmaları içeriyor. Sadece bu iki belgenin yanlışlıkla dosyama konduğuna inandım. Fakat diğer lüzumsuz belgelerin kasıtlı olarak doldurulduğunu ve şahsımı “suç makinası” gibi gösterme gayretleri olduğu ortadadır.

KONU 5). Savcıların yahoo.com’dan aldığını iddia ettikleri ve şahsımı suçlamak adına Mahkemenize sundukları dökümanlarla ilgili anlatacaklarım çoktur. Fakat bunu Mahkemenize değil, Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı’na ileteceğim. Mahkemeniz bilmelidir ki: Yahoo.com’la hiçbir ilişkim olmadı. Bu site bilgi alış veriş sitesidir ve genellikle Ergenekoncu adı verilen kimseler haberleşmek için kullanır. Bunu bildiğim için hiçbir zaman yahoo.com’la hiçbir bilgi paylaşmadım. Dökümanları dosyamda bulunan ve yahoo.com’dan alındığı iddia edilen yazı şahsıma aittir ve kapatılan internet sitelerimde yayımladım. Bir mafyanın yasadışı işleri ve bu mafya ile suç birliği yapan savcıları anlatmaktadır. Üstelik bu anlattıklarımın doğru olduğunu taahhüt ederek şahsımdan ifade alınması gerektiğini ısrarla talep ettim. Devletimize karşı yapılan yasadışı işler hakkında ve suç birliği yapan savcılar hakkında şahsımdan hiçbir surette ifade talep edilmemiştir. Dosyamda bulunan bu yazıda bazı cümlelerin altı mavi kalemle çizilmiştir. Bu cümleler savcılarla ilgilidir ve şahsımı suçlamak adına altı çizilmiştir. Oysa bu yazıda cinayetlerden, yağmalanan tarihi eserlerden, kaçak yapılan villalardan, hortumlanan bankadan, memurlara dağıtılan rüşvetlerden, hırsızlıklardan da söz edilmektedir fakat nedense altı çizilmediği gibi savcılar da, siz Sayın Hakim de bu yasadışı işleri görmek istemiyorsunuz. Soru sorma konumunda olmadığım için soramıyorum: NEDEN?

Sayın Hakim,

Sözlü ve yazılı olarak Mahkemenize sunduğum Anayasal savunma haklarımı hiçbir zaman kale almadınız. Mahkemenize çok sayıda bilgiler verdim, tutanaklarda yer vermediniz. Yazılı savunma dilekçesi sundum, avukatın talebiyle reddettiniz. Dahası, sabıkalı olmadığım halde tutanaklara “sabıkalı” yazdırdınız. Daha sonra “sabıkasız” yazdırmaya başladınız. Hatırlarsanız bir sene önce Mahkemenize “reddi hakim” dilekçesi sunmuştum ve siz de “Benden iyi Hakim mi bulacaksın?” diyerek şahsımı ikna etmiştiniz ve dilekçemi iade etmiştiniz. Sonra da, bir başka Mahkemelerden size gönderilen iki adet yazılı savunma dilekçemle ilgi “iftiralarla” yargıladınız ve 50 ay hapis cezasına hükmettiniz. Hakimler Anayasal haklarımı gasp ettiler, siz Sayın Hakim de bunlara göz yumdunuz ve ısrarla yargılamaya devam ettiniz. Bu davalar Yargıtay’da… Susturlulmak adına 30 gün cezaevine atıldım ve buradan Mahkemenize üç adet dilekçe gönderdim, dosyamın incelenmesini talep ettim. Mahkemeniz üç defa cevap göndererek bu isteğimi reddetti. Büyükerşen’le ilgili iddialarımı araştırmadınız bile. Büyükerşen’in Mahkemeniz tarafından korunması mı gerekiyordu? NEDEN? Oysa suçlu olan Yılmaz Büyükerşen’dir.

Büyükerşen’den ne kadar rüşvet aldınız?

Yılmaz Büyükerşen’in konu edildiği bir belge gösteriyorum fakat Mahkemenize teslim etmiyorum. Bu belgeyi bizzat Sayıştay’a göndereceğim.

Reddi hakim talebinde bulunmuyorum.

Suçlu olmadığım için beraatimi de talep etmiyorum. 23/06/2009

Kenan AKKUŞ


https://www.facebook.com/photo.php?fbid=297236533716532&set=pb.100002905645532.-2207520000.1359335064&type=3&theater

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder