19 Mart 2013 Salı

CANİ TAYYİP, ALEVİLERİ NASIL KATLETTİ?CANİ TAYYİP, ALEVİLERİ NASIL KATLETTİ?


            Bu mektubum Hizbullahçı Rum Tayyip'in, İstanbul Belediyesi'nden Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne taşıdığı HIRSIZ ÇETE'sine değildir.
              Her türlü rant sunduğu ve TBMM'ye taşıdığı karanlık şirketlerin hırsız patronlarına da değildir.
              Çünkü bu aşağılık şahıslar namustan ve şereften arınmış, yüzlerine tükürülecek insanlardır ve küfür bile etseniz, pişmiş kelle gibi sırıtırlar. Ötesini bilmezler.
              İşte bu mektubum, Milletin kanını emen  bu HIRSIZ ÇETE'ye değildir.
              AKP çatısı altında var olduğunu bildiğim onurlu insanlara sesleniyorum:
              "Elhamdülillah Müslüman'ım" diyebiliyorsan, bu mektubu okumalısın.
              Eğer okumuyorsan, sen Müslüman değilsin.
              Sizlere bir kaç soru yöneltiyorum ve cevap istiyorum:
              1.) Siz AKP Milletvekillerini, bir çete reisi edasıyla yöneten ve yönlendiren lideriniz Tayyip'in, RUM asıllı olduğunu, Türkiye Cumhuriyeti'ni çökertmek için emir aldığını, masonların kuklası olduğunu bilseniz, ne yapardınız? Yine Bülent Arınç isimli, başınızda eşkiyalık yapan şahısın aslının  RUM olduğunu, İslam'ı yok etmek için tezgahlar hazırlayan masonların adamı olduğunu, bu iki RUM şahısın müslümanlıkla alakasının bulunmadığını, "din maskesi" ile müslümanları kullandığını bilseniz, Türk Silahlı Kuvvetlerini çökertmek için çok sayıda komplo hazırladıklarını bilseniz, ne yapardınız?
                 Eğer bu tespitlerimin yalan ve iftira olduğunu söyleyebiliyorsanız, lideriniz RUM Tayyip'i ikna edin de Vatandaş Kenan'a "iftira davası" açsın.
                2). Üyesi olduğunuz AKP'nin; RUM Tayyip ve İstanbul Belediyesi'nden Meclis'e taşıdığı HIRSIZ ÇETE'sinin, daha fazla hırsızlık yapmak, yolsuzluk yapmak, devletimizin tüm değerlerini yabancılara satarak bunlardan rant sağlamak, ülke ekonomisini çökertmek için  kurulduğunu bilseniz, ne yapardınız?
               Eğer bu tespitlerimin yalan ve iftira olduğunu söyleyebiliyorsanız, lideriniz RUM Tayyip'i ikna edin de Vatandaş Kenan'a "iftira davası" açsın.
                3). Burada yazılı olan bir sayfalık yazıyı geçici olarak sildim. Çünkü cani Tayyip’in, Alevi vatandaşları nasıl katlettiği konusunda ayrıntılı bilgilere yer vermiştim. Akıl hastası Tayyip’in, Alevi vatandaşlarca katledilmesini şimdilik istemiyorum. Bu ülkede eğer seçim olursa, bir hafta kala yayımlayacağım ve katliamın belgelerini kamuoyuna sunacağım. Türk Milleti şimdilik şu kadarını bilmelidir ki: Başbakan Tayyip, Alevi düşmanı, akıl hastası bir CANİ’dir… Bu özelliği sebebiyle Suudi'lerin en büyük ödülünü almıştır. Tedavi ettirmek yerine, sabıkalı bir hırsıza ödül sunan Suudi yöneticilerini nefretle kınıyorum, İslam'a davet ediyorum. Allah belanızı versin...
               4). Ülkemizde "asker kaçağı" olmak  suç idi, "askerlikten kaçmak için sahtekarlık yapmak" da suç idi. Başbakan Tayyip'in biricik oğlu Ahmet Burak Erdoğan'ın asker kaçağı olduğunu, Babası Tayyip'in oğlu için sahtekarlık yaparak rapor aldığını kamuoyuna sunmamdan sonra, bu ülkede yeni bir kanun çıkarıldı ve asker kaçağı olmak, suç olmaktan çıktı. Askerlikten kaçmak için sahte rapor düzenlemek, suç olmaktan çıktı. Lideriniz Hizbullahçı Hırsız Tayyip, biricik oğlunu kurtarmak için özel yasa çıkarttı. Bunu fırsat bilen kansızlar ordusu türedi. Şimdi öz vatandaşlar, sahtekarlık yaparak askerlikten kaçarken, bu ülkenin üvey vatandaşları gönüllü olarak askere gitmek için can atıyor, ülkesi için canını veriyor. Lideriniz RUM Tayyip'in asker kaçağı oğlunun bir cinayet işlediğini, bu cinayetten kurtarmak için Tayyip'in ve HIRSIZ ÇETE'sinin beş adet suç işlediğini bilseniz, ne yapardınız? Unutmayınız ki Lideriniz bir canidir. Çünkü cinayetleri örtbas ettirmek caniliktir, cinayetlere ortak olmaktır. Bizzat Başbakan Tayyip tarafından örtbas ettirilmiş çok sayıda cinayet vardır.
              Eğer bu tespitlerimin yalan ve iftira olduğunu söyleyebiliyorsanız, lideriniz RUM Tayyip'i ikna edin de Vatandaş Kenan'a "iftira davası" açsın. Aşşağılık RUM Oğlu için Kasımpaşa Deniz Hastanesi'nden aldığı "çürük raporu"nu sizlere göstersin.  Oğlunun "testis kanseri" olduğunu ispat etsin. Oğlunun taşşaklarının yerinde olmadığını, açsın da bizzat sizlere göstersin. Allah belanızı versin...
                5). Başbakan hırsız Tayyip, Deniz Feneri pisliklerini açtırmamak için, elinden geleni ardına koymuyor. Gündemi sürekli değiştiriyor. Hırsız ÇETE'siyle birlik olup suni olaylar yaratıyor. İftiralarla Türk Silahlı Kuvvetleri'ni çökertmeye devam ediyor. Eğer siz vekillerim namuslu ve şerefli insanlarsanız, hadi Deniz Feneri Hırsızlıkları için Hırsız liderinize baskı yapınız da davalar başlasın. Eğer bu davaların açılmaması için sizler de hırsız liderinize yardım ve yataklık ediyorsanız, her biriniz aşağılık hırsızsınız. Vatandaş Kenan'ın aşağıladığı hırsız mebuslardan mısınız? Unutmayınız ki müslüman, hırsızlık yapmaz, yolsuzluk yapmaz. Allah'tan korkar. Allah'tan korkusu olan, AKP ismindeki zivt karası partiden derhal istifa eder. Siz, hırsızlıkta bezi olmayan  AKP'li vekillerim: Müslüman mısınız? Hırsız mısınız?
              6). Sözde "Emeni soykırımı"  yasasını kabul eden ülkelere yenileri eklendi: İsviçre (2003), Slovakya (2004), Hollanda (2004), Polonya (2005), Litvanya (2005), Arjantin (2006)… Kanada derken,  ABD (2010)... ve İsviçre (2010)… Görüyorsunuz Hırsız Liderinizin iktidar olduğu bir devirde, aşağılık lideriniz sayesinde ülkemiz aşağının da aşağısında... Türk Milleti, soykırım yapacak kadar alçak mı? Yoksa alçaklara teslim olmak mı? Yoksa, Türk Milletini  alçaklara teslim etmek mi? Böyle lider olur mu? Böyle dış politika olur mu? Böyle namussuzluk ve şerefsizlik olur mu? Böyle bir aşağılık liderin icraatları midenizi bulandırmıyor mu? Bu kadar aşağılık mısınız? Hepiniz Ermeni misiniz?
            Fazla madde eklemeye lüzum görmeden,  siz AKP'li milletvekillerime soruyorum ve eğer kaldıysa vicdanınıza danışarak cevap vermenizi istiyorum:
              Yukarıda okuduğunuz altı madde, kanı bozukluk mudur?
              Kanı bozuk damgası yemekten utanmıyor musunuz?
              Türk Milletini aşağılatmaktaki çıkarınız nedir?
              Soygunlara, yolsuzluklara göz yummaktaki çıkarınız nedir?
              Alevilerden hangi yüzle OY isteyebiliyorsunuz?
              Hizbullah'ın cinayetlerine ortak olmak  hoşunuza mı gidiyor?
              Her biriniz Hırsız Tayyip ve RUM Bülent gibi aşağılık RUM musunuz?
              Onurunuz var mı, onurunuz? Dünya malına mı yenildiniz?
              Hırsızlıklara, arsızlıklara, rüşvet çarklarına sizler de mi bulaştınız?
              Güzel ülkemizi çökertmek isteyecek kadar kanınız bozuk mu?
              Bir Kürt Devleti kurmak isteyecek kadar aşağılık mısınız?
              Osmanlı'yı hortlatacak kadar dengesiz misiniz?
              Aşağılık bir masonu HALİFE ilan edecek kadar ruhsuz musunuz?
              Faili belli çok sayıda cinayetleri kapattıracak kadar CANİ misiniz?
              Ya cevap verin, ya istifa edin, ya da intihar edin...
              İstifa etmek de bir erdemdir, unutmayın...
              Bu güzel ülkenin geleceği için bir şeyler yapmak, sizlerin elinde...
              Namusunu, şerefini, onurunu henüz kaybetmemişlerin elinde...
              Unutma...                                      10/03/2010
                                                                                                       Vatandaş Kenan

RÜŞVET YİYEREK SÜREKLİ SAYFALARIMIZI SİLEN FACEBOOK HESAPLARIMIZI KAPATTIK. BUNDAN SONRA SADECE TWİTTER’DEYİZ:

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder